Kontakti

SEINÄJOEN JALKAPALLOKERHO OY - SJK
Y-tunnus: 2326505-2

SJK Toimisto / SJK Shop
OmaSp Stadion
Alaseinäjoenkatu 15
60220 Seinäjoki 

Avoinna arkisin klo 9:00 - 17:00
puhelin (9-17): 040 721 5585
email: info@sjk.fi

HALLINTO

 

Raimo Sarajärvi
Puheenjohtaja
raimo.sarajarvi@fincap.fi


   

Sami-Petteri Kivimäki
Toimitusjohtaja
sami-petteri.kivimaki@sjk.fi
+358 40 139 5780

Heikki Leppänen
Talousjohtaja
heikki.leppanen@sjk.fi
+358 40 162 5696

Jussi Kankaanpää
Markkinointijohtaja
jussi.kankaanpaa@sjk.fi


Elina Paavola

Talouspäällikkö
elina.paavola@sjk.fi
+358 40 518 7466


MYYNTI  

Matias Lampinen
Myyntipäällikkö
matias.lampinen@sjk.fi
+358 40 513 7878

Virpi Hautamäki
Event manager / OmaSp Stadion
virpi.hautamaki@omaspstadion.fi
+ 358 45 2386313

 

URHEILUTOIMINTA

 

Richard Dorman

Tekninen johtaja
richard.dorman@sjk.fi


Pekka Lehtinen

Joukkueenjohtaja
pekka.lehtinen@sjk.fi


Jorma Tuohisaari
Akatemian sihteeri
jorma.tuohisaari@sjk.fi
Toni Lehtinen
Jalkapallolukio
toni.lehtinen@sjk.fi 

 

Pasi Oksanen
SJK U20 joukkueenjohtaja
pasi.oksanen@lakea.fi

Kari Kiviluoma
SJK U17 joukkueenjohtaja
kari.kiviluoma@sjk-juniorit.fi

 

 

SJK-juniorit
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki
toimisto@sjk-juniorit.fi
+358 6 414 6585
www.sjk-juniorit.fi



 
   
MUUT YHTEYDET  

Media ja haastattelupyynnöt
Lari Paski, media officer
+358 400 883 044
lari.paski@sjk.fi

 

Kannattajat (Supporters)
Lari Paski, Supporters Liaison officer (SLO)
lari.paski@sjk.fi

 

   
SJK eSports
SJK:n elektronisen urheilun joukkue
esports@sjk.fi

SJK Street-Team
Maakuntaan keskittyvä markkinointi
street-team@sjk.fi

 
Alkuun