Kontakti

SEINÄJOEN JALKAPALLOKERHO OY - SJK
Y-tunnus: 2326505-2

SJK Toimisto / SJK Shop
OmaSp Stadion
Alaseinäjoenkatu 15
60220 Seinäjoki 

Avoinna arkisin 9-16
puhelin (9-16): 040 721 5585
email: info@sjk.fi

HALLINTO

 

Raimo Sarajärvi
Puheenjohtaja
raimo.sarajarvi@fincap.fi

   

Sami-Petteri Kivimäki
Liiketoimintajohtaja
sami-petteri.kivimaki@sjk.fi
+358 40 139 5780

Heikki Leppänen
Talousjohtaja
heikki.leppanen@sjk.fi
+358 40 162 5696

   

Teemu Virtanen
Myyntijohtaja
teemu.virtanen@sjk.fi
+358 45 321 8599

   

Joni Vesalainen
Akatemian kaupallinen johtaja
joni.vesalainen@sjk.fi
+358 44 583 1898

Matias Lampinen
Myyntipäällikkö
matias.lampinen@sjk.fi
+358 40 513 7878

Elina Paavola
Talouspäällikkö
elina.paavola@sjk.fi
+358 40 518 7466

Rene Luhtala
Art Director + SJK Shop 
rene.luhtala@sjk.fi
+358 40 055 1801

   

URHEILUTOIMINTA

 
Richard Dorman
Technical director
richard.dorman@sjk.fi

Pekka Lehtinen
First team administrator
pekka.lehtinen@sjk.fi

   

Alexei Eremenko sr.
Head coach
alexei.eremenko@sjk.fi

Mikko Kujala
Head of performance
mikko.kujala@sjk.fi

   

Umar Marhiev
Coach
umar.marhiev@sjk.fi

Luis Fernando da Silva
Coach
luis.fernando@sjk.fi

 
 
Brian Page
Head of academy
brian.page@sjk.fi
Toni Lehtinen
Talent coach
toni.lehtinen@sjk.fi
 
   

SJK-juniorit
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki
toimisto@sjk-juniorit.fi
+358 6 414 6585
www.sjk-juniorit.fi

Akatemia U23
Mika Palomäki
Joukkueenjohtaja
palomaki.mika@netikka.fi
   
Akatemia U20
Pasi Oksanen
Joukkueenjohtaja
pasi.oksanen@lakea.fi

Akatemia U17
Mika Ketola
Joukkueenjohtaja
mika.ketola67@gmail.com

 
   
MUUT YHTEYDET  

Media ja haastattelupyynnöt
Lari Paski, media officer
+358 400 883 044
lari.paski@sjk.fi

 

Kannattajat (Supporters)
Lari Paski, Supporters Liaison officer (SLO)
lari.paski@sjk.fi

 

   
SJK eSports
SJK:n elektronisen urheilun joukkue
esports@sjk.fi

SJK Street-Team
Maakuntaan keskittyvä markkinointi
street-team@sjk.fi

 
Alkuun