Yhteystiedot

SEINÄJOEN JALKAPALLOKERHO OY - SJK
Y-tunnus: 2326505-2

SJK Toimisto / SJK Shop
OmaSp Stadion
Alaseinäjoenkatu 15
60220 Seinäjoki 

Avoinna arkisin 9-16
puhelin (9-16): 040 721 5585
email: info@sjk.fi

HALLINTO

 

Raimo Sarajärvi
Puheenjohtaja
raimo.sarajarvi@wallsport.fi

Janne Kotamäki
Director of Football
janne.kotamaki@gapcon.fi

   

Teemu Virtanen
Toimitusjohtaja
teemu.virtanen@sjk.fi
+358 45 321 8599

Christoffer Kloo
Sport Manager
christoffer.kloo@sjk.fi
+358 405503756

   

Joni Vesalainen
Myynti- ja markkinointijohtaja (8.1.2018 alkaen)
joni.vesalainen@sjk.fi
+358 44 583 1898

Matias Lampinen
Myyntipäällikkö
matias.lampinen@sjk.fi
+358 40 513 7878

Elina Keski-Hakuni
Talouspäällikkö
(Äitiyslomalla 3.8. alkaen.)

Rene Luhtala
SJK Shop + Art Director
rene.luhtala@sjk.fi
+358 40 055 1801

   
   

URHEILUTOIMINTA

 

Tommi Kautonen
Päävalmentaja
tommi.kautonen@sjk.fi

Pekka Lehtinen
Joukkueenjohtaja
pekka.lehtinen@sjk.fi
   

Brian Page
Valmentaja
brian.page@sjk.fi


Toni Lehtinen
Valmentaja
toni.lehtinen@sjk.fi
   
Stefan Strömborg
Valmentaja
stefan.stromborg@sjk.fi
Luis Fernando da Silva
Valmentaja
luis.fernando@sjk.fi
   

 
   

SJK-juniorit
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki
toimisto@sjk-juniorit.fi
+358 6 414 6585
www.sjk-juniorit.fi

SJK Akatemia
Jorma Tuohisaari
Joukkueenjohtaja
+358 50 516 3990
   
   
MUUT YHTEYDET  

Media ja haastattelupyynnöt
Lari Paski, media officer
+358 400 883 044
lari.paski@sjk.fi

 

Kannattajat (Supporters)
Lari Paski, Supporters Liaison officer (SLO)
lari.paski@sjk.fi

 

   
SJK eSports
SJK:n elektronisen urheilun joukkue
esports@sjk.fi
 
   

LASKUTUSOSOITTEET

Verkkolasku:
003723265052 (Opus Capita)

Sähköposti:
SeinajoenJalkapallokerhoOy.FI.P.106190-2@docinbound.com

Paperilaskujen osoite:
Seinäjoen Jalkapallokerho Oy - SJK, OY 22677, 00063 Laskunet

Muu posti:
Alaseinäjoenkatu 15
60220 Seinäjoki
Alkuun